Relaxačno-liečebné centrum
Katka Syneková

Katka Syneková

telefón 0911 108 331

Niečo o mne

Dalo by sa napísať veľa slov a napriek tomu by možno boli nedostatočné. Predstavte si, že od tejto chvíle nie je vo vašom živote nič, čo „mustíte urobiť“. Keby ste si skutočne udelili túto slobodu, váš život by plynul hladko a ľahko. Je to v rozpore s tým, čo vám hovorili vaši rodičia, učitelia, zamestnávatelia. Spoločnosť vás učí, že mustíte tvrdo pracovať a usilovne rozvíjať schopnosti, aby ste sa vyrovnali s realitou. Hovorí vám, že sa máte držať pri zemi a zamerať sa na to, čo je možné namiesto toho, o čom snívate a v čo dúfate. Nehovorí vám to len spoločnosť, dokonca mnoho duchovných učení má prísny a nekompromisný názor na to, ako dosiahnuť osvietenie. Predstavte si, ako hovoríte sami sebe: Ja som taká, aká som a som úplne v poriadku taká aká som... aké oslobodenie. Pokial sami sebe dovolíte byť takto uvoľnení, veci vo vašom živote začnú plynúť a vy uvidíte, že bude dochádzať k presnému opaku toho, čo vám spoločnosť nahovára. Veci sa vám začnú diať bez toho, že by ste na nich museli tvrdo pracovať.

Pokial dokážete byť sami so sebou v jednote a prijímať veci také ako sú, privábite prúd mieru, ktorý do vášho života prinesie zázraky. Tým, že prijímate sami seba takých, akí ste, hovoríte „áno“ životu, tomu, že ste tu na Zemi a dovoľujete sami sebe prijať čokoľvek, čo chcete, jednoducho preto, že ste tým, kým ste, nezničiteľnou súčasťou Boha, bezpodmienečne milovanou a opatrovanou. Začnite tým, že sami sebe dovolíte znova pociťovať radosť. Obyčajnú radosť z bytia, radosť, že ste sami sebou.

Kvantová teoria potvrdzuje, že naše myšlienky majú moc zmeniť svet. Prastaré znalosti boli zašifrované v posvätných spisoch, ktoré sú uložené v chrámoch a kláštoroch, ale tiež v zabudnutých textoch, scenzurovaných kresťanskou cirkvou. Súčasná veda ich odkaz potvrdzuje.

Cena

  • Kraniosakrálna terapia – dĺžka 50 minút ... 30 Eur
  • Kvantová terapia – dĺžka trvania 30 minút ... 30 Eur
  • Mayská brušná masáž – dĺžka trvania 30 – 40 minút ... 30 Eur