Relaxačno-liečebné centrum
Monika Véghová

Monika Véghová

telefón 0903 254 422

Niečo o mne

Som vyštudovaná profesionálna aromaterapeutka s dlhoročnou praxou, ovládajúca tajuplné a mocné sily prírody, ukryté v najčistejších prírodných esenciách – éterických olejoch. Príďte si na vlastnej koži vyskúšať, ako sa viete pomocou aromaterapie uvoľniť, zrelaxovať, nájsť súzvuk tela a duše a možno aj niečo viac.

Aromaterapia ma zaujala najprv svojou vôňou a po bližšom zoznámení aj svojou nesmiernou silou. Čuchom totiž vnímame množstvo informácií, ktoré ovplyvňujú nielen naše správanie, ale aj vnútorné procesy v našom organizme.

Aromaterapiu som vyštudovala na Primavera Academy v Nemecku. Následne som v Rakúsku absolvovala nadstavbové štúdium klinickej aromaterapie, kde som po úspešnom absolvovaní záverečnej skúšky pred lekárskou komisiou získala titul „Aromatológ“, ktorý ma oprávňuje k oficiálnemu pôsobeniu ako aromaterapeuta v rakúskych a nemeckých nemocniciach, kde sa aromaterapia bežne využíva ako doplnok k štandardnej liečbe.

Momentálne pracujem s viac ako 100 kvalitnými prírodnými éterickými olejmi, ktorých účinky využívam pri odstraňovaní individuálnych problémov klientov.

Mojou víziou je sprostredkovanie liečivej sily prírody vo forme aromaterapie na úrovni fyzickej, pocitovej a citovej každému, kto ju potrebuje. Tak neváhajte a vstúpte do kráľovstva vôní z prírody. Ste vítaní!

Kurzy a prednášky o aromaterapii

Zaujala vás aromaterapia a chcete sa dozvedieť viac? Máte chuť zažiť aromaterapiu na vlastnej koži a namiešať si vlastný, čiste prírodný aromaterapeutický olej, masážny olej alebo parfém? Tak potom neváhajte a príďte na prednášku alebo kurz aromaterapie. Čaká na vás veľa zaujímavých informácií, kopec zábavy a voňavé dobrodružstvo v kruhu príjemných ľudí.

Firemné eventy s aromaterapiou

Chcete vašim kolegom alebo klientom sprostredkovať naozaj nevšedný a voňavý zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudnú? Skúste aromaterapiu!

Zorganizujeme pre vás zážitkový program podľa požiadaviek pre väčšie aj menšie skupiny založený na praktickom využití aromaterapie. Medzi najobľúbenejšie patrí miešanie vlastných prírodných parfémov a pleťových olejov.

Dajte svojim klientom a partnerom pocítiť, že sú pre vás skutočne výnimoční!